Zavřít reklamu

Doom Eternal si užijeme bez mikrotransakcí

Skvělá zpráva pro všechny hráče nenávidící mikrotransakce.

28. 1. 2020     Zdroj

Doom

Jistě mi dáte za pravdu, když řeknu, že mikrotransakce jsou rakovinou moderního gamingu. Nalézt je totiž lze téměř všude a co hůř – skrývají mnohdy zajímavý obsah, který bychom rádi okusili zdarma, respektive v ceně hry. Naštěstí tu však jsou stále tvůrci, kteří na mikrotransakce nevsází a své hry jimi nekazí. To je i případ nového Doomu Eternal.

Pokud se na hraní nového dílu legendárního Doomu již těšíte, zřejmě se po dočtení následujících řádků budete těšit ještě víc. Hra se totiž alespoň podle vyjádření jednoho z předních lidí jejího vývoje představí bez mikrotransakcí, díky čemuž si tak budete moci její obsah užít naplno “jen” za cenu hry. Pár dodatečných bonusů, které bude možné zakoupit, sice ve hře budou. Ty však půjdou získat i za nasbírané zkušenosti – tedy zdarma. 

Nový Doom Eternal dorazí na pulty obchodů už 20. března, přičemž hratelný bude jako již tradičně na počítačích, Xboxu One, PlayStationu 4 a dále pak na Switchi a Google Stadia. Jednat se bude o naprosto standardní doomovskou řežbu plnou nechutných ďáblů, kteří stojí za zabití.