Zavřít reklamu

Do Game Passu pro Android zamíří čtyři nové hry v čele s mlátičkou Injustice 2

Nové posily přinesou do Game Passu souboj Batmana se Superman i aktualizovanou čutanou.

6. 1. 2021     Zdroj

V prosinci se předplatitelé Game Passu na zařízeních s Androidem dočkali pořádné nadílky nových her v čele s legendárním Skyrimem. Leden bude sice o něco chudší, i tak ale nabídne čtveřici novinek, nad kterými se rozhodně ohrnovat nos nevyplatí. Lednové přídavky totiž potěší takřka každého. Microsoft si pro nás přichystal sezónní aktualizaci fotbalové hry, mlátičku s komiksovými postavami, akční RPG a ručně kreselnou adventuru.

Celý peloton nově přidaných her jasně vede Injustice 2. Pokračování úspěšné mlátičky navazuje na příběh prvního dílu, ve kterém bojujete proti autoritářskému režimu Supermana. Pro mobilní zařízení v minuulosti vyšel již port hry, ten se ale s plnohodnotnou verzí na Game Passu nedá moc srovnávat. Druhým velkým přídavkem je sezónní aktualizace eFootball PES 2021, která do hry přináší současné soupisky a statistiky. Fanoušci fotbalu od Konami se minulý rok museli spokojit pouze s touto formou nového díu sportovní série, plnohodnotný díl, vyvíjený na next-gen konzole, dorazí tento podzim.

Čtveřici her doplňuje ručně kreslená adventura The Little Acre, kde budete v kůži hlavního hrdiny Aidena pátrat po své dcerce ztracené kdesi v jiné dimenzi. Hru lze dohárt za pouhé dvě hodinky. Pokud máte chuť na něco masitějšího, zasytí vás rozlehlý Torchlight III, diablovka, která si ovšem v recenzích moc přízně nezasloužila.