Zavřít reklamu

Devil May Cry 5 klepe na dveře, představit by se měl už na E3

Rubačka Devil May Cry 5 je doslova za dveřmi. Pustíte ji po E3 dále?

4. 6. 2018     Zdroj

E3 již téměř klepe na dveře a s ním i spousta herních novinek, které se na něm objeví. Ačkoliv je spousta z nich stále zahalena tajemstvími, těšit se podle všeho můžeme například na další díl série Assassin’s Creed či klasiku FIFA, tentokrát již s číslem 19. Vedle těchto her by se pak měl fanouškům představit i další díl oblíbené řežby Devil May Cry 5.

V tuto chvíli není samozřejmě vůbec jasné, co nového hra přinese. O její existenci totiž víme jen díky tomu, že si Capcom, respektive jeho partnerská společnost GMO Internet, zaregistrovala v půli května internetovou doménu devilmaycry5.com, což příchod nového dílu této hry naznačuje. Z registrace je navíc jasně patrné i to, že se na serveru před pár dny nejspíš pracovalo, jelikož je na něm zaznamenaný update z 1. 6. tohoto roku.

Díky těmto faktům je tak příchod rubačky Devil May Cry 5 či minimálně jeho představení na E3 velmi pravděpodobné. Tato událost je totiž již skutečně za dveřmi a kde jinde představit svou herní pecku, než právě zde – na zřejmě nejsledovanější herní události ve světě. 

I my vám budeme samozřejmě ze E3 přinášet zajímavé informace ohledně představení novinek, takže se máte skutečně na co těšit. Doufejme, že bude tedy letošek po této stránce skutečně bohatý a to své si na E3 najdou skutečně všichni milovníci kvalitních her.