Zavřít reklamu

Detroit: Become Human k nám dorazí na konci května!

David Cage, zakladatel Quantic Dream, sděluje datum nejočekávanější hry roku.

1. 3. 2018    

PlayStation hráči, přinášíme Vám novinku, která Vás určitě potěší! Zakladatel Quantic Dream, David Cage, se dnes dostal na oficiální blog PlayStationu, kde zanechal zprávu, že Detroit: Become Human je na pokraji propuštění. Hra vyjde 25. května 2018 pro PS4. Co je ještě lepší, hra bude mít české titulky! Níže najdete zprávu, která zahrnuje zprávu o propuštění.

„Jsme hrdí na to, že hra Detroit: Become Human má oficiální datum vydání. 25. května, budete mít konečně možnost dostat se do rukou nejvíce ambiciózního titulu od Quantic Dream. Detroit je příběhem tří androidů, tří strojů určených k poslušnosti, kteří začínají cítit své emoce. V konfliktu s pronásledováním a násilím společnosti se všichni budou muset rozhodnout, kdo chtějí být“

Hra se ukázala již na Paris Games Week  v roli androidky Kary. Jak jsme již mohli vidět, bylo zde neskutečně mnoho možností, co udělat nebo jak se postavit dané situaci. Hra toho nabídne opravdu hodně, takže o zábavu bude postaráno. Odkladu jsme se naštěstí nedočkali, to znamená, že David Cage drží své slovo a všechny láká svou zprávou na konec května, kdy hra bude přístupná PlayStation hráčům.