Zavřít reklamu

Destiny 2 nabídne řadu vylepšení a vyjde i na PC

Destiny 2 je v přípravě a nyní se objevilo pár detailů, které odhalují více informací.

28. 9. 2016    

Ačkoliv oficiálně ještě nebylo Destiny 2 představeno, tak je na výsost jasné, že se na hře pracuje. Studio Bungie nyní dokončilo poslední rozšíření do původního Destiny s názvem Rise of Iron a během toho již dlouhou dobu pracuje na pokračování. Ostatně série byla oznámena jako dlouhodobá již před vydáním prvního dílu.

Kromě Bungie na hře pracují studia Vicarious Visions a High Moon. Dle všeho je jistotou i PC verze, která v případě prvního dílu absentovala. Dvojka se pochopitelně poučí z chyb prvního dílu a nabídne výraznější změny. Kromě toho že dozná i grafické zpracování určitého pokroku se můžeme těšit na interaktivnější prostředí. Zřejmě i zcela nové, neboť nepotřebujeme zrovna recyklovaný obsah. Matchmaking má probíhat za pochopu, takže žádné čekací obrazovky. Podle jistých informací také nebude nutné se pořád vracet do určitých oblastí. Hra vám dá větší volnost.

Co se týče příběhu, tentokrát se přesuneme na Saturn a vše se bude točit kolem rasy Cabal. Nemáme tedy očekávat návrat původních postav a zřejmě i některých ras. Mělo by se v podstatě začínat v úplně novém, což není na škodu. Datum vydání zatím není pevně dáno, ale počítá se s podzimem 2017. PC, PS4 a Xbox One verze jsou jisté, bude zajímavé sledovat, zda se Destiny 2 objeví i na novince od Nintenda.