Zavřít reklamu

Desperados III je konečně v prodeji

Desperados III konečně dorazilo na naše stroje!

18. 6. 2020     Zdroj

Desperados III na PC, Xbox One a PlayStation 4 už jsou v prodeji – a mezinárodní tisk si hru nemůže vynachválit. Díky hodnocení 86 na Metacritic jsou Desperados III jednou z nejlépe hodnocených taktických her v reálném čase za několik let. Jenže vývojáři z Mimimi Games ještě neskončili. Nejenže ještě letos vydají Season Pass se třemi dodatečnými misemi, ale rovněž vydají během července a srpna dvě bezplatné obsahové aktualizace. Každá bude obsahovat 4 nové bonusové mise s Baronovými výzvami a přidají podporu pro Mac a Linux.

Začněte své dobrodružství s Johnem Cooperem a ostatními Desperados ještě dnes a zastavte chamtivou a mocichtivou DeVitt Company. Zatímco budete čekat, než se vám hra stáhne a nainstaluje, podívejte se na hraný premiérový trailer, který vám ukáže příběh z Divokého západu, který prožijete na vlastní kůži. Pusťte si premiérový trailer k Desperados III:

K dispozici je bezplatné demo! Nemůžete se dočkat, až si Desperados III vyzkoušíte? Inu, nyní máte tu možnost: bezplatné demo s jednou úrovní z příběhové hadrcore taktické stealth hry je nyní dostupné na službě Steam, pro Xbox a na GOG.com. Bezplatné demo pro PS4 bude následovat brzy. Vyzkoušejte si ho a uvidíte, jestli se Desperados III nestanou vaši oblíbenou hrou na letošní léto.

Stáhněte si demo na službě Steam

Stáhněte si demo na Gog.com.