Zavřít reklamu

Další zvěsti o novém GTA 6. Co na nás autoři chystají?

Objevily se nové zvěsti o tom, co nás čeká v šestém díle série Grand Theft Auto.

2. 7. 2019     Zdroj

Inu, není to tak dávno, co se spekulovalo o tom, že se chystá GTA 6 s hlavním ženským charakterem. Jak se ukazuje, tak tomu tak možná nebude. Je však třeba brát další tyto spekulace s velkou rezervou. Na Redditu se totiž objevil uživatel s nickem JackOLantern, který tvrdí, že o hře ví některé podrobnosti.

Dle něj se vývoj datuje do roku 2012, což znamená, že šestý díl začal vznikat už před dokončením pátého, to rozhodně dává smysl, neboť podklady pro pátý díl byly rovněž vytvořeny o několik let dříve. Do produkce se titul dostal v roce 2015, kdy Rockstar začal s finální částí vývoje Red Dead Redemption 2.

Co se týče GTA 6, tak bychom se měli dočkat Vice City a také oblasti, která se má inspirovat Rio de Janeirem. Pár misí by se mělo odehrávat dokonce v Liberty City a na Kubě. Zde je však zmíněno, že autor příspěvků netuší, nakolik ve hře lokace budou. Vše by se mělo točit kolem drogových kartelů, a to v sedmdesátých či osmdesátých letech.

Hra by měla být rozdělena do samostatných kapitol, jako tomu bylo u Red Dead Redemption 2. Postava bude moci mít u sebe jen dvě zbraně, pro další se bude muset vracet ke kufru vozidla. Nové GTA by tedy mělo být v určitých ohledech mírně realističtější. Tak co myslíte? Líbilo by se vám to?