Zavřít reklamu

Cyberpunk 2077 se znovu odkládá! Vývojáři pořád nejsou s hrou spokojení

Dělají si z nás už v CD Projektu legraci?

27. 10. 2020    

Vývojářský tým Cyberpunku 2077 dnes na Twitteru oznámil, že se hra znovu odkládá. I přesto, že je hra už hotová a v minulých týdnech putovala do lisoven disků, CD Projekt RED na ní stále vidí mouchy, které mu brání ji vydat. Za zpoždění můžou hlavně problémy s kompatibilitou na všech platformách – vývojáři tak pravděpodobně dolaďují běh hry na nových konzlích. Problém, který se vsoučasné situaci, kdy musí lidé pracovat z domova, dost zdlouhavě řeší. Zatíco se tedy budou vylisované disky chladnout ve skladech, práce na patchi, který vyjde v den vydání, budou dále pokračovat. Cyberpunku 2077 se nově dočkáme 10. prosince.

Studio pracuje na hře už pěknou řadu let a její vývoj je protkán řadou zpoždění. Původně měl Cyberpunk 2077 vyjít 17. listopadu a když se objevila zpráva, že je vše hotovo, asi už nikdo nečekal, že se může něco pokazit. Na dobré hry si ale má smysl počkat, a zatím to vypadá, že Cyberpunk vážně za zdlouhavé čekání bude stát.

Nové datum vydání dle tweetu vývojářů počítá již s nějakou časovou rezervou, takže se snad nedočkáme ošklivého vánočního dárku v podobě dalších průtahů. Cyberpunk 2077 nově dorazí 10. prosince na PC, Playstation 4, Xbox One a Stadii. V den vydání bude běžet na nových konzolích skrze zpětnou kompatibilitu, čisté next-gen verze bysme se měli dočkat někdy příští rok.