Zavřít reklamu

Crash Bandicoot vběhne na smartphony už v březnu

Nejznámější videoherní vačnatec se brzy vydá na mobily.

9. 2. 2021    

Konzolová ikona a zřejmě nejznámější videoherní vačnatec (kliď se z cesty, Kao) Crash Bandicoot by měl své štěstí na obrazovkách chytrých telefonů zkusit poprvé už v březnu. Příští měsíc má totiž už konečně po dlouhém období plném ukázek z nadcházejícího titulu konečně vyjít běhačka Crash Bandicoot: On the Run. Tak se alespoň v hovoru s investory vyjádřil prezident studia King Humam Sakhnini.

Studio i držitelé značky z Activison Blizzard prý v prvním mobilním dobrodružství Crashe vidí obrovský potenciál. Žánr běhaček totiž dokáže stále nalákat silné publikum – důkazem můžou být třeba Subway Surfers, které se i více než osm let od původního vydání drží u vrcholu žebříčků nejvýdělečnějších mobilních her. Podle Sakhniniho má Crash Bandicoot: On the Run potenciál oslovit hráčské masy.

K tomu bude hře vypomáhat přes sto hodin hratelného obsahu. Obrovské herní nálož bude rozdělena do dvanácti různých světů, inspirovaných předešlými díly série na velkých platformách. Během jejich procházení také narazíte na padesát bossů, mezi kterými také nechybí ikoničtí záporáci. Již nyní se můžete ke hraní předregistrovat na Google Play i na App Storu.