Zavřít reklamu

Command & Conquer Generals 2 bude free-to-play

Command & Conquer Generals 2 se mění na novou digitální platformu pro legendární sérii strategií.

15. 8. 2012    

Společnost Electronic Arts dnes na největším světovém veletrhu interaktivních her a zábavy Gamescom v německém Kolíně nad Rýnem představila nový titul ze série Command & Conquer, který představuje smělé vykročení do čela digitální revoluce v herním průmyslu. Již dříve ohlášený titul Command & Conquer Generals 2 se stává součástí nové digitální platformy, která hráčům nabídne přístup ke komplexní strategické hře kvality AAA se špičkovou grafikou, zvukem a systémem destrukce, a to zcela zdarma. Tato nová onlinová platforma a služba bude spuštěna v roce 2013 a Generals universe bude představovat první z mnoha bezplatných nabídek, jež EA hodlá pod legendární značkou Command & Conquer vydat.

Command & Conquer s důvěrně známým mixem strategického herního systému a zábavné dynamické akce představuje moderní a autentickou RTS, která okamžitě nadchne dlouholeté příznivce, stejně jako osloví nové hráče. Ti, kdo chtějí získat šanci zahrát si hru mezi prvními, se mohou zkusit zaregistrovat do neveřejného betatestu Command & Conquer na www.CommandandConquer.com/free.

„Možnost transformovat Command and Conquer na onlinovou hru nejvyšší kategorie je pro nás úžasnou zkušeností,“ říká Jon Van Caneghem, viceprezident a generální manažer EA.  „Skoro dvě desetiletí vycházely tituly této série jako něco, co jste si museli kupovat. My ale nyní vytváříme místo, kde naši fanoušci mohou do světa Command and Conquer vstoupit kdykoli a kdekoli. Začneme s Generals a budeme pokračovat Red Alertem, Tiberiem a dalšími. Díky enginu Frostbite 2 jsme schopni vyprodukovat hru kvality AAA, jakou zákazníci očekávají, ale současně zůstat věrni všem základním principům RTS, které si tolik oblíbili. A to vše bude dostupné online a zdarma.“

Děj hry Command & Conquer je zasazen do prostředí totální války, kde hráči ovládají několik bojujících frakcí, zápasí o nerostné zdroje, budují operační základny a vedou obrovské masy tanků, vojáků a letounů do bitev. Díky neuvěřitelně detailně zpracovaným jednotkám, plně destruktivnímu prostředí, dynamické simulaci fyziky a skvělým vizuálním efektům je Command & Conquer na nejlepší cestě naprosto změnit standard očekávání od strategické hry z pohledu hráče. Design hry je z velké části přizpůsoben podle ohlasů hráčské komunity, na jejichž základě se bude i nadále vyvíjet, stejně jako budoucí nabídka jejího obsahu.

Titul Command & Conquer bude k dispozici zdarma jako klientská hra na PC v roce 2013.