Zavřít reklamu

Co nás čeká na TGA 2018? Které hry budou odhaleny?

Jaké hry by měly být oznámeny na TGA 2018?

30. 11. 2018     Zdroj

Co můžeme letos očekávat o TGA 2018? Nad tím si lámou hlavu novináři z celého světa. Nicméně určité střípky napovídají o tom, co by mělo být k vidění v rámci této show. Pojďme se tedy podívat, jaké tituly by se měly objevit. Celkově by se totiž mělo ukázat 10 premiérových titulů.

Nová hra od Obsidian Entertainment

Víme, že novou hru představí studio Obsidian, které má na svědomí řadu velmi solidních RPG kousků. V tuto chvíli není příliš jasné o co by mělo jít. První materiály ukazují jakousi retro stylizaci. Jak jsme již zmínili v našem předchozím článku, máme podezření, zda se nejedná o určitý spin-off série Bioshock po které hráči touží a vydavatel je v tomto případě stejný.

Alien Blackout

O Alienovi se objevilo v poslední době několik indicií. Rovněž i Hideo Kojima na svém Twitteru vystavil fotky, jak navštívil studio 20th Century Fox. Již nějakou dobu se ví, že se pracuje na dalším díle, neboť Alien Isolation uspěl. S největší pravděpodobností se titul jmenuje Alien Blackout, neboť tento název si studio i registrovalo. Těžko soudit, zda na hře opět pracuje Creative Assembly, ale očekáváme že by mělo zůstat zachováno to, že půjde o akční hru z pohledu první osoby.

Superman: World’s Finest

Ach to Rocksteady! Je to skoro až neuvěřitelné, ale od vydání Batman: Arkham Knight uběhlo již dva a půl roku. Od té doby se rojí pouze spekulace a nic jasného nevíme. Dočkal jsme se sice VR titulu z Batman univerza, ale jinak ničeho. Tvůrci již před vydáním posledního Batmana potvrzovali, že půjde o jakési uzavření trilogie. Nicméně to vypadá, že se ho stejně dočkáme. Hlavní roli by v jejich novém titulu měl mít Superman. Ten však dle dostupných informací bude využívat pomoci Batmana a Robina. Hra měla být oznámena již na E3 pod Microsoftem, ale na poslední chvíli bylo rozhodnuto, že se ještě ukazovat nebude.

Metal Gear se vrátí

Je jasné, že Konami po odchodu Hidea Kojimy nehodlá značku Metal Gear uložit k ledu. Poslední dobou se objevily zajímavé střípky na Twitteru Davida Haytera, který začal v souvislosti s Metal Gearem opět něco řešit. S největší pravděpodobností nás čekají nové remaky některých her ze série či remastery. Zatím není přesně jasno o co by mělo jít, ale nepředpokládá se, že by byl oznámen nový hlavní díl.

Call of Juarez: Gunslinger 2

Objevit by se mělo i pokračování střílečky Call of Juarez. Tato westernová akce by se měla dočkat dalšího přírůstku. Sám Ubisoft potvrdil, že se sérií má do budoucna ještě nějaké plány a těsně po vydání Red Dead Redemption se objevil zajímavý teaser. Ten byl označen jako vzkaz pro Arthura Morgana. S největší pravděpodobností se jedná o Call of Juarez: Gunslinger 2.

Dragon Age 4

Nejnovější zpráva hovoří o tom, že se dočkáme odhalení Dragon Age 4 od studia Bioware. Ostatně série již také delší dobu čeká na pokračování a zatím jsme o něm nic neslyšeli. S největší pravděpodobností bude hra v podobném duchu, jako poslední Dragon Age: Inquisition. Trochu zarážející ale byly poslední zkazky o tom, že další Dragon Age by mohlo být spíše službou, která se bude do budoucna rozvíjet než klasickou hrou.

Celá akce proběhne 7. prosince/decembra ve 2:30 našeho času.