Zavřít reklamu

Cliff Bleszinski by chtěl nový Unreal

Cliff Bleszinski hovořil o tom, že by rád viděl nový díl ze série Unreal.

17. 9. 2012    

V nedávném rozhovoru, který poskytl vrchní designér Epic Games, Cliff Bleszinski, se hovořilo o tom, že by on sám rád viděl návrat značky Unreal. Velmi rád by se totiž vrátil k práci na této značce. Na aktuální generaci konzolí se naposledy objevil akoráte Unreal Tournament 3, který vyšel pro PC, PS3 a Xbox 360. Nyní je to 5 let a o novém díle nejsou žádné novinky.

Sám Cliff ale přiznává, že novinky o série ještě dlouho nebudou. Žádná hra z tohoto univerza rozhodně není v přípravě a studio se nyní zaměřuje na jiné projekty. Jmenovitě: Gears of War: Judgement, Fortnite, Infinity Blade: Dungeons, Unreal Engine 4 a další.

„V poslední době ve mne vyrostl velký fanoušek Bethesdy (Skyrim mě pohltil) a pohrávám si s představou, jak by asi nový titul z Unreal série založený na konceptu objevování ve Skyrimu vypadal. Samozřejmě, že by nechyběla akce ve smyslu předchozích her, ale objevování by hrálo důležitější roli. Pokud by nový Unreal měl vzniknout, tak kdy? Upřímně, netuším. Jsme plně zaměstnáni nyní běžícími projekty (Gears of War Judgment, Unreal Engine 4, Fortnite a další), takže nemůžu říct, jestli ano a už vůbec ne kdy. Miluju Unreal sérii a doufám, že jednoho dne se na planetu Na Pali vrátím.“