Zavřít reklamu

Chcete maximalizovat svou produktivitu? Máme pro vás skvělý tip

Komerční sdělení

27. 12. 2021    

AchieveMe nahled

Komerční sdělení: V dnešní poměrně uspěchané době se na lidi kladou obrovské nároky. Abychom vůbec všechno zvládli a se vším si poradili, musíme si dát pořádně záležet, nebo si nějakým způsobem pomoci. Naštěstí máme k dispozici širokou škálu moderních technologií, které jsou schopny nám usnadnit náš každodenní život. V dnešním článku si povíme o tom, jak maximalizovat naši produktivitu a jak se případně do nějaké činnosti motivovat.

Pro zmiňované problémy se na App Storu nachází několik různých programů, ze kterých značně vyčnívá česká aplikace AchieveMe. A o co se vlastně jedná? Tento nástroj slouží pro motivování svých uživatelů, čímž je podněcuje k různým aktivitám. Nevýhoda ostatních aplikací spočívá hlavně v tom, že nás po chvilce používání omrzí a velice rychle tak na ně zapomeneme. Tohoto problému si byli vědomi i při vývoji AchieveMe, a proto se rozhodli, že se na to podívají z trošku jiného úhlu.

AchieveMe totiž není pouhou aplikací, ale funguje rovnou jako sociální síť, kde se můžeme spolu se svými přáteli vzájemně motivovat a dosáhnout tak svých cílů – společně. Princip je přitom vcelku jednoduchý. Z příslušné kategorie si vybereme daný cíl, kterého bychom chtěli dosáhnout, zvolíme si opakování a máme z části hotovo. Následně nám už jen stačí plnit jednotlivé milníky, na které vás AchieveMe bude pravidelně upozorňovat a podvědomě nás tak donutí k jejich plnění. Co když ale žádný předdefinovaný cíl neodpovídá našim požadavkům? V takovém případě není nic jednoduššího, než si vlastní cíl vytvořit a kupříkladu jej rovnou sdílet se zmiňovanými přáteli.

Detailní recenzi si můžete pročíst zde:

AchieveMe recenze

Aplikace AchieveMe je skutečně zajímavým řešením, které stojí minimálně za vyzkoušení. Hlavní rozdíl oproti konkurenčním programům spočívá hlavně v tom, že nás aplikace dokáže udržet na hranici maximální produktivity. Za zmínku také rozhodně stojí, že čím víc budeme aplikaci používat, tím lepších výsledků dosáhneme a budeme tak mít ze sebe ještě větší radost – což se opět promítne na naší produktivitě. Zajímavostí navíc je, že za aplikací stojí český vývojář Cyril Čermák, který při vývoji pracuje s komunitou. Máte nějaký zajímavý nápad? V rychlosti se o něj můžete podělit a možná se ho v následující aktualizaci dočkáte.

Pokud vás aplikace zaujala, nebo máte případně jakékoliv dodatečné dotazy, odpovědi na ně můžete nalézt na stránkách autora aplikace.

Komentáře nejsou povoleny.