Zavřít reklamu

Byla oznámena 5. sezóna pro For Honor!

Spoustu nových informací k 5 sezóně, která míří do For Honor.

26. 1. 2018    

Datum vydání For Honor Season 5 bylo potvrzeno spolu s řadou dalších nových detailů. Začátek sezóny by měl dorazit na PS4, Xbox One a PC 15. února 2018 a bude nést název ‘Age of Wolves’. S přicházející sezónou bude cílem zlepšit online připojení a některé prvky u samotných hrdinů.

Změny u hrdinů v 5. sezóně

Pět hrdinů bude aktualizováno:

  • Kensei
  • Conqueror
  • Highlander
  • Berserker
  • Nobushi

Ubisoft prohlásil, že hrdina Kensei a Conqueror obdrží nové sady pohybů, animací a další přídavky k jejich soupravě, zatímco Highlander, Berserker a Nobushi budou mít významné vyvažovací aktualizace. K dispozici budou také další tři režimy tréninku, které pomohou hráči zlepšit své bojové dovednosti. Stejně jako základní úroveň výcviku, která má za cíl pomoci začínajícím účastníkům, nový režim Aréna dovolí zkušeným hráčům provádět své pohyby proti libovolnému hrdinovi, kterého si sami zvolí.

Další podrobnosti zahrnují aktualizace životů, bude přidána nová položka, která zvýší XP. Dále přibudou věci na reputaci, balíček na rychlost vývoje a doplňující informace, které se objeví těsně před spuštěním. Zveřejněn byl i trailer, který můžete vidět níže.