Zavřít reklamu

Battlefield 3 – Nové informace

Včera jsme vás informovali o tom, že byl vypuštěn Teaser k Battlefield 3. Nyní přinášíme další informace o hře a také obsah limitované edice, který měl být odhalen až koncem února, ale můžeme být radi, že již unikl. Válečné peklo nebylo doposud tak parádně zpracované, jako bude v Battlefield 3. Battlefield 3 bude poháněn novým […]

5. 2. 2011    

Včera jsme vás informovali o tom, že byl vypuštěn Teaser k Battlefield 3. Nyní přinášíme další informace o hře a také obsah limitované edice, který měl být odhalen až koncem února, ale můžeme být radi, že již unikl. Válečné peklo nebylo doposud tak parádně zpracované, jako bude v Battlefield 3.

Battlefield 3 bude poháněn novým enginem Frostbite 2, druhá verze špičkového herního enginu od DICE, díky kterému si bitvy užijeme mnohem více. Můžeme se tedy těšit na mnohem větší rozlehlost map, masivní destrukce, reálné animace postav a dynamické zvuky. Bojistě by se měla stát více interaktivnějšími a přizpůsobivějšími, než kdy předtím. Nad hlavou vám budou hvízdat kulky, vše kolem vás se bude bortit a exploze vás budou strhávat k zemi. Tím chtějí tvůrci docílit, aby se hráči co nejvíce vcítili do boje, a zažili dosud nevídané momenty.

Battlefield 3 bude obsahovat dechberoucí singleplayer a dosud nevídaný multiplayer. V roli elitního mariňáka budeme bojovat prakticky po celém světě, například v New Yorku, Paříži a Teheránu. Takže se můžeme těšit také na městské prostředí. Navíc se ve hře objeví letadla, možnost zalehnout na zem a multiplayer až pro 64 hráčů. Že by nejlepší válečná hra v historii? Zatím to tak vypadá. Pokud jste si zakoupili hru Medal of Honor, tak jste získali jistý přístup do bety BF3. Battlefield 3 vyjde letos na podzim pro PC, Playstation 3 a Xbox 360.

Obsah limitované edice Battlefield 3:

Limitovaná edice hry Battlefield 3 bude obdahovat balíček, Back to Karkand zahrnující čtyři legendární mapy z Battlefield 2, které budou kompletně předělané na enginu Frostbite 2, včetně destrukce, fyziky a vizuální stránky. Další součástí jsou vozidla a zbraně z BF2, speciální vyznamenání, nové achievementy/trofeje a mnohé další. Ti co si nezakoupí limitovanou edici, tak si budou moci stáhnout balíček Battlefield 3: Back to Karkand, který bude dostupný přibližně měsíc po vydání hry.