Zavřít reklamu

Anthem se může těšit na parádní hudební doprovod vytvořený vyhlášenou skladatelkou

K epickým scénám patří epická hudba.

23. 8. 2018     Zdroj

Anthem

Jistě mi dáte za pravdu, když řeknu, že dobrá hudba dokáže dodat hrám další rozměr a ze skvělých her je schopná udělat hry dokonalé. K epickým scénám či totiž epická hudba zkrátka patří a nejeden z nás má zajisté v paměti určitá herní scény, které se nám právě díky dokonalému propojení hudby a herního zážitku vryly do paměti. Když bychom pak zapátrali po kvalitní herní hudbě z poslední doby, neměli bychom opomenout hru Assassin’s Creed Origins, která na konzole a PC dorazila se skutečně velmi kvalitním hudebním doprovodem, pod který se podepsala skaldatelka Sarah Schachner. A právě tato černovlasá kráska mění působiště o z Ubisoftu se přesouvá do Bioware, kde vypomůže s hudbou pro chystaný Anthem. 

Od Anthemu se toho čeká opravdu hodně. Nemůžeme se však příliš divit. Poslední hry se totiž Bioware nevyvedly podle představ a tak je právě na Anthemu, aby napravil reputaci studia. Nutno ovšem podotknout, že potenciál na to skutečně má. A díky hudbě, pod kterou se podepíše Sarah, bude jeho potenciál ještě větší. Ostatně, krátkou ukázku hudby z Anthemu si můžete poslechnout ve tweetu pod tímto odstavcem.

Jak jste mohli sami slyšet, i krátká ukázka zní opravdu parádně a osobně si jí v pozadí při procházení pralesa či poletování pomocí Javelinu dokážu představit. Když k tomu navíc přičteme i ty nejmenší detaily, na kterých si bude hra zakládat a které budou ovlivňovat náš herní zážitek, dostat bychom do rukou měli skutečně parádní kousek, který nás zabaví na dlouhé hodiny. Od jeho vydání nás však bohužel dělí ještě půl roku. Vydání hry je totiž naplánováno na 22. únor 2019 na konzole Xbox One, PS4 a PC. Snad se tedy v následujících týdnech dozvíme alespoň dalších pár detailů, které nám hru přiblíží.