Zavřít reklamu

Alza začala prodávat vlastní kryty a ochranná skla pro smartphony

Komerční sdělení

13. 1. 2021    

Bez ochranného krytu a tvrzeného skla na displeji si mnozí z nás nedokáží používání našich telefonů, potažmo tabletů ani představit. Ostatně, při pohledu na cenu nejnovějších iPhonů, Samsungů či dalších smartphonů z dílny předních výrobců se není ani čemu divit. Koupě tohoto typu příslušenství však nemusí nutně znamenat velké výdaje. Na trhu totiž naleznete spousty kvalitních produktů za přijatelné ceny, mezi které se nedávno zařadilo i ochranné příslušenství AlzaGuard z dílny Alzy.

Pod hlavičkou AlzaGuard lze sehnat nepřeberné množství krytů nejrůznějších typů, tvarů a dekorů, stejně jako různé typy ochranných skel. Jste příznivci spíše abstraktních designů, dáváte raději přednost konkrétním fotkám a nebo snad upřednostňujete průhledné kryty? Žádný problém, z nabídky Alzy si zaručeně vyberete. Totéž v bledě modrém pak platí ve výsledku i pro ochranná skla. K dispozici jsou 2,5D verze pro obrovské množství modelů nejrůznějších značek v čele s iPhony 12 či 11. Vyznavače co nejvyššího soukromí pak zcela určitě potěší fakt, že lze AlzaGuard skla zakoupit i ve verzi Privacy, které znemožňuje čtení obsahu na displeji z boku.

Skvělou zprávou je, spousty už tak levných krytů a skel AlzaGuard lze v současnosti sehnat ještě levněji, díky čemuž vás jejich pořízení vyjde takřka na hubičku. Samozřejmostí je pak možnost levného a rychlého doručení do AlzaBoxu, kterých je po České republice čím dál více. Pokud tedy nad pořízením nového krytu či skla uvažujete a rádi byste za něj zaplatili co možná nejméně, jsou produkty řady AlzaGuard jistě zajímavou volbou.