Zavřít reklamu

Alza vyprodává bezdrátové nabíječky, ušetřit na nich můžete i přes 50 %

Bezdrátové nabíjení je bezesporu jedním z nejpříjemnějších způsobů, jak telefony s jeho podporou “nacpat” chybějící energií. Stačí je totiž na nabíječku de facto jen položit a pak už jí jen nechat odvést svou práci, což je zkrátka velmi komfortní. Pokud ještě doma tento typ nabíječky nemáte, je nyní ideální příležitost k jejímu pořízení – Alza […]

24. 5. 2021    

Bezdrátové nabíjení je bezesporu jedním z nejpříjemnějších způsobů, jak telefony s jeho podporou “nacpat” chybějící energií. Stačí je totiž na nabíječku de facto jen položit a pak už jí jen nechat odvést svou práci, což je zkrátka velmi komfortní. Pokud ještě doma tento typ nabíječky nemáte, je nyní ideální příležitost k jejímu pořízení – Alza totiž mnoho modelů ze své nabídky vyprodává. Ušetřit tak nyní při nákupu lze i přes 50 % z původní ceny.

bezdrátové nabíjení

Nabídka bezdrátových nabíječek na Alze je extrémně široká, díky čemuž si z ní vybere naprosto každý. Ať už hledáte minimalistické nabíječky, výraznější kousky nebo třeba nabíječky schopné dobít současně více kusů elektroniky v čele s AirPods či Apple Watch, ve všech případech si zkrátka přijdete na své. Ceny navíc padly jak u nabíječky z dílny AlzaPower, Epico či Fixed, tak třeba i u nabíječky přímo od Applu – konkrétně na MagSafe Duo. Rozhodně se tedy nedá říci, že byste byli při výběru jakkoliv omezení. Dalším pozitivem je pak fakt, že skladové zásoby jednotlivých nabíječek se alespoň zatím tváří jako velmi dobré.