Zavřít reklamu

Alza odhalila spoustu AlzaPower novinek Je libo univerzální nabíjecí stojánek či GaN nabíječka?

Komerční sdělení

4. 2. 2021    

Produkty z řady AlzaPower se těší v našich luzích a hájích čím dál větší oblibě a to zejména díky své nízké ceně v kombinaci s vynikajícím “výkonem” ve formě funkčnosti, spolehlivosti a líbivého designu. Alza navíc neusíná na vavřínech a svou produktovou řadu neustále rozšiřuje o další a další zajímavé kousky, které stojí rozhodně za pozornost. Je libo například univerzální nabíjecí stojánek s MFi certifikací pro iPhone, Apple Watch a AirPods, designově povedené držáky do auta, 100W GaN nabíječky či žárovky?

Novinek, které si zaslouží pozornost, je v nabídce AlzaPower více než dost. Zřejmě tou nejzajímavější je pak za nás právě výše zmíněný univerzální nabíjecí stojánek AlzaPower WFA130 PureCharge, který je opatřený MFi certifikací, jenž mu zaručuje plnou kompatibilitu s Apple produkty. Přes stojánek tak lze bez problému nabít iPhone, AirPods s podporou bezdrátového nabíjení a dokonce i Apple Watch díky magnetickému docku. Z hlediska designu je pak nabíječka opravdu velmi pěkná a ani svou cenou v žádném případě neurazí – vychází totiž na 1499 Kč.

Zaujmout ale dokáže třeba i nový nabíjecí adaptér AlzaPower G100 mini Fast Charge s líbivým zaobleným designem, který vychází na 399 Kč. Velmi pěkný je i magnetický držák telefonu do auta AlzaPower Holder FMC100 a skvěle se jeví i LED žárovky AlzaPower LED Essential 13W. Zkrátka a dobře, je rozhodně z čeho vybírat.