Zavřít reklamu

5 nejlepších modifikací do GTA V

Udělali jsme pro vás výběr nejlepších modifikací, které stojí za vyzkoušení.

23. 1. 2016    

Chtěli byste si vylepšit základní hru a dopřát si tak více zábavy a možností? Pak jistě nepohrdnete následujícími řádky, ve kterých vás seznámíme s modifikacemi, se kterými si můžete onen lepší zážitek dopřát.

5. Sněhový mód

Tento mód se hodí zvláště v těchto zimních měsících. Modifikace vytáhne sněhové textury z multiplayeru, a tak se nebojte gigantického souboru, podobně jak tomu bylo u předchozí verze GTA IV.

Modifikaci stahuje zde.

snih

4. Open all interiors

Následujícímu módu přijdou nejvíce na chuť hráči, kteří rádi prozkoumávájí mapu.

Nyní bude otevřeno více než třicet interiérů budov, do kterých je možné volné vstoupit. Ve všech interiérech se pohybují i NPC postavy.

I v tomto případě se neobávejte veliké velikosti stahovaného souboru, jelikož modifikace čerpá z originálních souborů hry.

Modifikaci stahujte zde.

interiery

3. The Red House

Další vynikající modifikace, která do hry přidá více misí. Kromě základních loupeží si teď můžete užít více jak 20 úkolů a kontraktů. The Red House nabízí jednoduchou obsluhu v podobě prostého menu, pomocí kterého si vyberete úkol přesně podle vaší chutí a dovedností.

Modifikaci stahujte zde.

loupeze

2. Upravte si poznávací značky

Změňte si zdarma poznávací značky na jakémkoliv autě podle vašeho vkusu. Dávejte jen pozor, abyste se nedostali nad osm písmen.

Modifikaci stahujte zde.

znacky

1. Los Santos Police Department First Response

Co tahle postavit se na opačnou stranu zákona? Díky této modifikaci máte jedinečnou možnost stát se policistou a chránit ulice Los Santos, popřípadě strážit přilehlou krajinu.

Díky módu máte možnost výběru mezi několika policejními složkami. Můžete ku příkladu hrát jako klasický LS policista, Šerif, FIB agent nebo člen jednotky SWAT. Po výběru postavy vám již nic nebrání ve výkonu služby.

Za zmínku jistě stojí i pluginy, které tento mód ještě rozšiřují. Mód a pluginy stahujte na oficiální stránce.

lspd

Za žádných okolností se nepokoušejte přejít do online režimu, pokud máte aktivní jediný mód. V případě zjištění úpravy hry vám hrozí zabanování!