Zavřít reklamu

3 roky záruky na HomeKit smart čističku vzduchu od VOCOlinc

Komerční sdělení

29. 4. 2021    

Komerční sdělení: Ideální čas na boj s pyly a dalšími alergeny? Právě teď. Jediná smart čistička vzduchu s nativní podporou HomeKit na českém trhu je ta od VOCOlinc. Při nákupu v dubnu a květnu k produktu na VOCOlinc.cz a VOCOlinc.sk dostanete záruku 3 roky.

“Hey Siri, turn on the Air Purifier”

Ovládat čističku vzduchu nativně přes Siri je snadné. Produkt stačí jednoduše napárovat přes QR kód a přidat do Domácnosti k dalších smart produktům. V aplikaci Domácnost uvidíte přehled o kvalitě vzduchu, můžete čističku načasovat, zvolit úroveň výkonu a přidat ji do místností i scén. Rozšířené funkce poté nabízí aplikace VOCOlinc. 

Výkonný, ovšem tichý společník v boji proti alergii

Čistička vzduchu VAP1 se pyšní výkonem (CADR) 500 m³/h a je vhodná i do větší ložnice, či menšího bytu. Díky trojstupňové filtraci si poradí s pachy v kuchyni, zápachem z nového nábytku i samozřejmě většími částicemi, jako jsou pyly z kvetoucích stromů, prach a zvířecí chlupy. Rušit vás nebude, její noční režim má kolem 30 dB, přes den doporučujeme nastavit režim automatický.

Ovládejte ji přes Zkratky (Shortcuts)

Zatímco v aplikaci Domácnost můžete nastavit a zautomatizovat její zapnutí/vypnutí a level výkonu, aplikace Zkratky umožní navíc hrát si s režimem spánku a dětským zámkem.

Stačí vytvořit novou zkratku, v akci vybrat aplikaci VOCOlinc a zvolit produkt, který chcete zautomatizovat. Následně vyberte, co má čistička udělat. Pokud si Zkratku pojmenujete např. “Night mode”, po vyslovení této formule ji Siri spustí.

Komentáře nejsou povoleny.