Zavřít reklamu

Byl oznámen Mutant Year Zero: Road to Eden

Postapokalyptická hra Mutant Year Zero: Road to Eden vypadá nadmíru zajímavě!

2. 3. 2018    

Mutant Year Zero: Road to Eden

Studio Bearded Ladies, které stojí za hrou Conan Exiles aktuálně připravuje zcela nový titul. Tím je Mutant Year Zero: Road to Eden. Hra rozhodně zaujme svým premiérovým trailerem, který nám v akci představuje velice netradiční charaktery a celkově osloví i atmosférou hry.

Vše se odehrává v postapokalyptickém světě, kde došlo k ohromným změnám klimatu, ekonomické krizi a také použití jaderných zbraní. Lidstvo jako takové bylo téměř vyhubeno, avšak použití těchto zbraní umožnilo vznik dalším druhům. Díky tomu vznikají humanoidní formy života jako hlavní hrdinové – divočák Bormin, kačer Dux a další. Ti mají za úkol se dostat do takzvaného Edenu (Ráje).

Hra bude podobně jako XCOM stavět na taktických prvcích. Taktické souboje mají být napřímo spojeny s větveným příběhem a zajímavým postapokalyptickým světem. Hru vydá společnost Funcom a bližší představení máme očekávat tento měsíc na GDC 2018, kde dojde i na gameplay záběry.

Mutant Year Zero: Road to Eden bude k dispozici během letošního roku pro PC, PS4 a Xbox One. Vše poběží na Unreal Enginu 4 a pokud se vám zdá název povědomí, tak vězte, že hra vychází z populární deskové hry.