Zavřít reklamu

Známe HW nároky Sea of Thieves a jak to bude s lootboxy

Studio Rare nastiňuje své plány s mikrotransakcemi v pirátském Sea of Thieves a uvolňuje nároky pro PC.

13. 2. 2018    

Většinový názor lidí, kteří hráli uzavřenou betu Sea of Thieves, je takový, že se jedná sice o zábavnou, ale v betě obsahem nenaplněnou hru, doufejme tedy, že plná hra nabídne větší paletu aktivit. Vzhledem k multiplayerovému založení tohoto pirátského dobrodružství se v duchu poslední doby nabízí otázka, jak britští vývojáři pod záštitou Microsoftu zpracují ožehavou záležitost v podobě lootboxů.

Odpověď je dle vyjádření Rare velmi jednoduchá. Žádné tam nebudou. Zatím jediné, co takzvaný Premium shop ve hře nabídne, budou mazlíčci. Pokud tedy máte zájem zakoupit si opici a vystřelit ji z kanónu, prosím. Jiné využití totiž mazlíčci nemají, fungují jako ostatní předměty ve hře. Můžete je tedy držet vy nebo vaši přátelé, popřípadě se s nimi lze potápět (stejně jako s harmonikou).

Další zprávou jsou PC nároky. Ty začínají na neobvyklém rozlišení 540p a 30 FPS, na což vám stačí integrovaná grafická karta, a končí 4K a 60 FPS, které vyžadují procesor 4GHz i7 a grafickou kartu 1080Ti. Zahrají si tedy jak majitelé nabušených monster se dvěma GTX 1080Ti, tak i lidé, co se nudí v práci a jejich přidělený dýchavičný stroj má volných 60 GB na disku. Podrobné požadavky naleznete na obrázku níže.