Zavřít reklamu

Známe datum vydání a další detaily chystané hry F1 2018

Oprašte své závodní kombinézy a helmy. Nový díl závodní série F1 se totiž kvapem blíží.

16. 5. 2018    

Pokud milujete vysokou rychlost, vůni spálených gum a řev výkonných motorů, máme pro vás skvělou zprávu. Již poměrně brzy se totiž dočkáme nového ročníku závodní série F1, tentokrát s názvem F1 2018. 

Vývojáři z Codemasters, kteří za touto veleoblíbenou závodní sérií stojí, sice zatím příliš informací neprozradili, víme však již alespoň to, kdy se hry konečně dočkáme. V kalendáři si tak můžete zakroužkovat 24. srpen. Přesně v tento den by měla hra dorazit jak na PS 4, tak na Xbox One a samozřejmě na PC skrze Steam či klasické DVD disky. A ano, vydání hry si vývojáři skutečně načasovali na závodní víkend, který se bude konat v Belgii na okruhu ve Spa. Milovníci formulí tak zažijí několikadenní orgasmus, kdy od sledování jejich oblíbených jezdců přesednout v mžiku do monopostů a reálné výkony se pokusí minimálně napodobit.

Klasické vozy opět na scéně

A na co že se vlastně můžeme v novém díle F1 vlastně těšit? Detailů bohužel příliš mnoho nemáme. Podle vyjádření studia si jsou však vývojáři vědomi toho, že je u hráčů velmi oblíbené závodění v klasických historických vozech a proto jich pro letošek nachystali o poznání více. Těšit se prý můžeme i na skvělá vylepšení například pro režim Kariéry a samozřejmě velmi realistickou grafiku, u které chvílemi nerozeznáte, zda se řítíte obrovskou rychlostí doopravdy nebo jen skrze konzoli či PC. 

Přestože je v tuto chvíli mnoho detailů o hře zahaleno tajemstvími, vývojáři je chtějí postupně odhalovat. Do samotného vydání hry si tak budeme moci o jejich dílu udělat obrázek daleko lepší. Vzhledem ke kvalitě předchozích dílů však lze opět očekávat opravdu velkolepou zábavu na dlouhé hodiny.

Zdroj: codemasters