Zavřít reklamu

Zkouška bohů má nového soupeře v Assassin’s Creed: Origins

Bůh Sobek je dalším protivníkem v Assassin’s Creed: Origins.

22. 11. 2017    

Zatímco první pokus zasáhl Bayeka proti ikonickému bohu Anubisovi, tentokrát se sekáváme s bohem Sobekem, za kterého bude další vzácná kořist.

Během svých cest po starobylém Egyptě uvidíte odkazy na boha Sobeka. Ať už je to svatyně vyrobená ve cti božstva, nebo jeho jméno používáno při průjezdu, když se pohybujete po městech, všude je pocit božské přítomnosti vody a plodnosti. V závislosti na úkolech, které děláte, budete pravděpodobně mít přímý kontakt s některými z nejodvážnějších stoupenců Sobeka, stejně jako s některými strašlivými krokodýli, kteří jsou uctíváni.

Pokud jde o boj se Sobekem, bitva bude stejně divoká, jak to bylo u Anubise. Abyste získali přístup do druhé zkoušky bohů, musíte nejprve dokončit Quest „Aya“, což by nemělo být příliš obtížné, pokud jste byli aktivní v Assassin’s Creed: Origins od vydání hry. Poté, co se o to postaráte, budete informováni o umístění Sobeka. Doporučuje se, abyste byli na úrovni 40, než se rozhodnete porazit obrovského krokodýla, a ti, kteří si vzpomenou na svůj těžký boj během první zkoušky bohů, pravděpodobně potvrdí tento návrh.

Druhá zkouška bohů se Sobekem nyní žije v Assassin’s Creed: Origins, ale nezapomeňte ho porazit, dokud to jde, protože končí 28. listopadu.

Recenzi na Assassin’s Creed najdete zde.