Zavřít reklamu

ZÍTRA VYCHÁZÍ – London 2012 Olympics

Další díl z olympijského prostředí, tentokrát jde o letní olympijské hry v Londýně. Hra bude distribuovaná pro PC, Xbox 360 a PS3.

31. 5. 2012    

Bylo jen otázkou času, kdy se objeví další hra s tématikou Olympijských her. Distributor London 2012 Olympics bude opět Sega, která potvrdila tiskovou zprávou, že hra vyjde již 1. června 2012, bude mít podporu Kinectu, Move a také zde nepřijde
o svůj požitek ani PC platforma. Sega slibuje postupně se zlepšující a propracovanější hratelnost, grafika a realističnost, kdy nemůžete sprint na 100 metrů zaběhnout za 8 vteřin, nezvednete na čince 400 kilogramů a neskočíte do dálky 10 metrů.

London 2012 Olympics bude obsahovat 30 olympijských disciplín, přičemž oba pohybové ovladače budou mít po jedné exkluzivní a jedné společné disciplíně, jimž je překážkový běh na 110 metrů – PS Move vám umožní střílet z rychlopalné pistole na 25 metrů a Kinect vás nechá ocitnout se v kůži takových hvězd, jako jsou Todd Rogers, Phil Dalhausser či asi největší ikonou beach volejbalu v Barazílii Ricarda Santose. Sega zařadila oproti minulým letním olympijským hrám 10 sportů navíc, takže zde nalezneme i dříve opomíjené sporty jako je třeba synchronizované skoky z desetimetrového můstku, závody na velodromu jinak známe jako dráhová cyklistika anebo skákání na trampolíně, které v minulých dílech nebylo určeno pro PC platformu. Každopádně, hlavní na co se hráč může těšit, bude autentičnost londýnských částí a také si prohlédne alespoň z virtuálního hlediska veškeré sportovní areály a stadiony, kde se za pár týdnů celá olympiáda uskuteční.

London 2012 Olympics budete moci hrát buď jako singleplayer nebo multiplayer a to buď online nebo offline, zajímavým zpestřením bude Party play. Součástí hry budou i světové žebříčky, které budou hlídat medaile získané hráčem v online hře. Každý hráč pak bude reprezentovat svou zemi a žebříček bude zaznamenávat, která země je nejúspěšnější.