Zavřít reklamu

Zítra se dočkáme nového traileru i gameplay záběrů z Cyberpunku 2077

Už zítra se dozvíme plno novinek o Cyberpunku 2077.

24. 6. 2020     Zdroj

Cyberpunk

Nedávno jsme se dočkali dalšího odložení extrémně očekávané hry Cyberpunk 2077. Naštěstí se odklad netýká i akce Night City Wire, která se bude kompletně zaměřovat na odhalení novinek z Cyberpunku. CD Projekt Red nyní potvrdili, že zítra od 18:00 uvidíme plno nových věcí, včetně traileru a gameplay záběrů.

Zajímavé je, že by nemělo jít o poslední Night City Wire. CD Projekt RED na twitteru velice jasně naznačili, že se jedná o první epizodu, která bude zaměřená na jednu z herních mechanik – braindance. Nicméně díky tomu, že se jedná o první epizodu, tak uvidíme i nový trailer a gameplay záběry. O mechanice braindance už jsme mohli slyšet i dříve. Jedná se o jakýsi smyslový digitální záznam nějaké zkušenosti a ve světě Cyberpunku slouží například jako zábava. Zjednodušeně řečeno má jít o živoucí vzpomínky, které budeme moct prožívat během hraní. Přesné detaily se však dočkáme zítra.

Pokud se nemůžete dočkat vydání a patříte mezi fanoušky Cyberpunku, tak vás rovněž potěší nová nabídka CD Projektu. Ve svém obchodě GOG nabízí téměř 4GB screenshotů, concept artů, graffiti, plakátů a wallpaperů s tématikou Cyberpunku 2077. Celý balíček si můžete stáhnout zdarma. Vydání hry je v současné době plánováno na 19. listopadu a snad už se bude jednat o finální datum. Nejprve vyjde na PC, PS4 a Xbox One. Později bude k dispozici i na konzole nové generace, tedy Xbox Series X a PlayStation 5.