Zavřít reklamu

Získejte k novému Galaxy A53 zdarma záruku na 3 roky a sluchátka Buds Live

Komerční sdělení

18. 3. 2022    

Jeden z vůbec nejpopulárnějších smartphonů má svého nástupce. Samsung právě představil nový Galaxy A53 – telefon, který kombinuje skvělý fotoaparát, kvalitní displej a velkou baterii. Už v rámci předobjednávek můžete Galaxy A53 získat s prodlouženou 3letou zárukou a také se sluchátky Galaxy Buds Live zdarma.

Nový Galaxy A53 5G kombinuje prakticky vše, čím by měl smartphone střední třídy ideálně disponovat – dokonalým 120Hz AMOLED displejem, kvalitním 64Mpx fotoaparátem se čtyřmi objektivy pro denní i noční focení a v neposlední řadě velkou 5000mAh baterií pro dvoudenní výdrž. Nechybí ale ani rychlé 25W nabíjení, podpora microSD karet pro rozšíření úložiště až o 1TB, RAM až 8GB, podpora 5G sítí nebo voděodolnost IP67.

Buds Live a 3letá záruka zdarma

Pokud si Galaxy A53 5G objednáte do 17. dubna, získáte k telefonu jako dárek sluchátka Galaxy Buds Live v hodnotě 4 490 korun. A jedině u Mobil Pohotovosti dostanete na telefon zdarma také záruku prodlouženou na 3 roky.

Samsung Galaxy A53 5G začíná na ceně 11 490 Kč. U Mobil Pohotovosti můžete při koupi novinky zároveň prodat svůj stávající telefon a docílit tak ještě lepší cenu. Konečnou částku si navíc můžete rozdělit i do splátek díky službě Koupíš, Prodáš, Splácíš. Více na mp.cz/galaxya