Zavřít reklamu

Zažijte jadernou válku v nové edici ikonické strategie First Strike

Buďte první, komu ujede prst na červeném tlačítku.

10. 3. 2021     Zdroj

First Strike: Classic - screenshot

Jaderná válka je největší noční můrou lidstva. Stačí, aby na povrch planety spadla jen jediná atomová hlavice, a odplatné údery zajistí vzájemné zničení všech národů světa. Hra First Strike ovšem před sedmi lety přišla s tvrzením, že pokud se na takové valčení dobře připravíte, dokážete nakonec na Zemi přežít. Zrealizovat tuto teorii bude vaším úkolem i v nové edici této ikonické strategie, která nyní na mobily přináší jak vylepšení kosmetická, tak i mnohem propracovanější systém umělé inteligence.

Na začátku kamapně ve First Strike: Classic si vyberete jednu z nukleárních mocností, od obrovského Ruska po podceňovanou Severní Koreu, a pokusíte se vybudovat takový systém, který dokáže přežít jadernou válku. V průběhu hry budete vyvíjet nové technologie, vést diplomatická jednání a rozšiřovat svůj vliv do dalších zemí.

Hra si po svém prvním vydání vysloužila množství ocenění, po celém světě ji už zvládli prověřit miliony hráčů. Pokud tedy máte náladu rozpoutat nukleární apokalypsu, First Strike: Classic můžete stahovat na App Storu za 99 korun a úplně zdarma na Google Play. Verze pro Android však obsahuje spoustu reklam.