Zavřít reklamu

Závodní hra Project Cars 3 je za rohem. Vydání se dočkáme již v srpnu

Už za dva měsíce si pořádně zajezdíme v Project Cars 3.

25. 6. 2020     Zdroj

project cars 3 zavodni hra

Na začátku tohoto měsíce jsme mohli sledovat představení hry Project Cars 3. V tu dobu jsme se také dozvěděli, že hra vyjde ještě někdy v létě roku 2020. Dnes už víme, že vydání hry proběhne 28. srpna.

Ve hře uvidíme největší počet aut v historii Project Cars. Dočkáme se i mnoha nových lokací a tratí. A to smyšlených, ale i reálných jako je třeba Interlagos v Brazílii. Vývojáři se rovněž měli značně soustředit na kariéru, ve které se postupně z víkendového jezdce propracujeme až na závodní legendu.

Poprvé se v sérii objeví vylepšování automobilů, včetně jejich vzhledu. Upravit půjde i vzhled jezdce. Hra při představení sklidila kritiku hlavně ze strany fanoušků Project Cars. První dva díly se totiž blížily spíše k závodnímu simulátoru. U třetího dílu máme vidět více arkádovějšího závodění a celou řadu nových asistentů, kteří ulehčí hraní na gamepadu. Vývojáři na kritiku reagovali tak, že se stále jedná o Project Cars a fanoušci si najdou to své.

Co je na tom pravdy se dozvíme již za dva měsíce. Hra vychází 28. srpna na PC, Playstation 4 a Xbox One. Podpora konzolí nové generace nebyla oznámena, nicméně vzhledem k tomu, jak Slightly Mad Studio chrlí jeden Project Cars za druhým, tak bychom se vůbec nedivili, kdyby Project Cars 3 na Xbox Series X a PlayStation 5 vůbec nevyšel a místo toho se za rok či dva dočkali čtvrtého dílu.