Zavřít reklamu

Zatímco viselo dítě muže z balkónu, on hrál v ulicích Paříže Pokemon Go

Hry jsou sice bezva, život je však vždy přednější. Tím spíš, když jde o vaše dítě.

1. 6. 2018     Zdroj

Určitě si všichni dobře pamatujete na fenomén Pokemon Go, který před dvěma lety zasáhl prakticky celý svět a pobláznil stovky milionů majitelů chytrých telefonů, kteří se honili jako smyslů zbavení za virtuálními pokemony. Pokus si však myslíte, že je již tato hra “out” a jak rychle nabrala na oblibě, tak i rychle ztratila, jste na omylu. Ve světě ji totiž stále hraje spousta hráčů, přičemž hraní jednoho z nich málem stálo život jeho malého syna. 

Určitě jste ve zprávách na TV či na internetu zaznamenali šílený příběh malého dítěte, které vypadlo z balkónu bytu a jen zázrakem se zachytilo o pár pater níže o balkón sousedů. Ti se jej samozřejmě snažili okamžitě dostat nahoru ale jelikož na něj nemohli dosáhnout, neměli příliš šancí na úspěch. Jako hrdina se však v tu chvíli zachoval dvaadvacetiletý Malijec, který  vylezl po budově a visící dítě dostal do bezpečí. 

Možná se ptáte, jak celý tento příběh souvisí se hrami, o kterých si na tento portál chodíte počíst. Tuto otázku vám však hned zodpovíme. Dítě měl totiž hlídat otec, který si však odskočil na nákup. Místo toho, aby se však z obchodu vrátil co nejdříve, si však cestou odskočil pochytat pár pokemonů ve hře Pokemon Go. Zatímco jeho dítě viselo z balkonu a bojovalo o život, otec si chytal někde v ulicích Paříze pokemony. No nezní to bláznivě?

Naštěstí však otce jeho nerozvážnost nestála život jeho dítě. Zachránce dítěte si pak vysloužil od prezidenta Francie potřebné doklady a povolení k pobytu, kterými v tu chvíli nedisponoval, takže byl za svou záchranu též velmi štědře odměně. Podobné dobrodružství však snad již ve svém životě řešit nebude. Takto šťastně by totiž již dopadnout nemuselo.