Zavřít reklamu

Zářijové hry pro Games with Gold jsou tentokrát o něco chudší

Zářijová nabídka Games with Gold je méně bohatou, než jiné měsíce.

29. 8. 2018     Zdroj

Téměř každý měsíc se v rámci placených členství na konzolích PlayStation a Xbox svede boj o to, která nabídne lepší hry zdarma. Hráči si už navykli, že začátkem měsíce najdou v repertoáru nějaké ty hry zdarma. Byly oznámeny hry pro konzole Xbox v rámci služby Games with Gold, tak se pojďme podívat co nás další měsíc čeká.

Září je na Xboxu poněkud slabším

Xbox One se dočká hry Prison Architect, kde je vaším úkolem postavit věznici tak, aby žádný z vězňů neměl možnost útěku. Poté bude k dispozici hra Livelock, což je poněkud akčnější záležitost. Je nám ale jasné, že pro některé hráče se jedná o poněkud nuznou nabídku.

Xbox 360 na tom bude paradoxně o něco lépe. Pro něj bude v rámci zpětné kompatibility k dispozici Lego Star Wars 3: The Clone Wars. Tato záležitost je skvělá zejména, pokud máte kamaráda se kterým můžete hru projít ve split-screenu. Hra se zaměřuje na události z Klonových válek. Druhou hrou pro Xbox 360 je poté Sega Cintage Collection: Monster World. Poněkud hádáme, že to nebude ideální adept pro české a slovenské hráče.

Co se týče Xbox 360 her, tak obě budou hratelné i na Xbox One, jelikož v rámci zpětné kompatibility budou oba tituly přístupné v lepším rozlišení. Během dneška by měly být zveřejněny hry pro PlayStation konzole v rámci služby PlayStation Plus. Games with Gold je tentokrát poněkud slabší.