Zavřít reklamu

Zaklínačem v reálném světě. První trailer k The Witcher: Monster Slayer

Po Pokémonech a Harrym Potterovi dostane svou rozšířenou realitu i Geralt.

26. 8. 2020     Zdroj

Dnes jsme se dočkali překvapivého oznámení další hry ze světa Zaklínače. Namísto čtvrtého dílu ceněné RPG série však tentokrát nabývá svět inspirovaný slovanskou mytologií odlišných obrysů. Mobilní The Witcher: Monster Slayer totiž pracuje se zaklínačskými reáliemi stejným způsobem jako se svými světy pracovalo Pokémon Go a Harry Potter: Wizards Unite – spojí obyčejné procházení po městě v adrenalinové zabíjení monster.

V nové hře budeme místo roztomilých Pokémonů stopovat klasická zaklínačská monstra. Pro jejich vystopování bude důležitá denní doba i pomoc herních postav. Jako zaklínač se budeme vydávat na questy, na které nás vyšlou vystrašení obyvatelé virtuálního světa. Vývojáři slibují inspiraci nekterými z úkolů z „velkých her“.

V oficiálním popisu hry je zdůrazňována potřeba připravit se na každý souboj. Tak jako v jejích velkých bratříčcích budeme i tady muset připravovat lektvary a dobře si promyslet plán útoku na každou z potvor. V ukázce můžeme vidět použití lektvarů a různých magických znamení.

The Witcher: Monster Slayer vyjde na Android a iOS ke konci letošního roku.