Zavřít reklamu

Zaklínač 2 pro Xbox 360 v češtině

Druhý díl úspěšné ságy o zaklínači Geraltovi z Rivie pro platformu PC spatřil světlo světa v květnu loňského roku. Letošní rok patří konzolovým hráčům a konkrétně fanoušci platformy Xbox 360® se budou moci co nevidět také ponořit do epického příběhu hry Zaklínač 2: Vrahové králů a nahlédnout do nejživějšího a nejreálnějšího světa, který byl kdy […]

22. 1. 2012    

Druhý díl úspěšné ságy o zaklínači Geraltovi z Rivie pro platformu PC spatřil světlo světa v květnu loňského roku. Letošní rok patří konzolovým hráčům a konkrétně fanoušci platformy Xbox 360® se budou moci co nevidět také ponořit do epického příběhu hry Zaklínač 2: Vrahové králů a nahlédnout do nejživějšího a nejreálnějšího světa, který byl kdy pro RPG stvořen. Navíc po jednání s vývojářským studiem CD Projekt RED, které má na starosti tvorbu her o zaklínači, se společnosti Comgad podařilo domluvit implementaci českých textů do hry a umožnit tak českým a slovenským hráčům ještě větší zážitek ze hry . „Zajištění české lokalizace u konzolových her je poměrně náročný proces, proto jsme nesmírně rádi, že nám vývojáři vyšli vstříc a umožnili vydání i české verze hry,“ řekl Milan Czarnowski, ředitel společnosti Comgad. Konkrétní datum vydání hry pro platformu Xbox 360® bude oznámeno příští týden.

Hra Zaklínač 2: Vrahové králů představuje strhující a promyšlený příběh, který definuje nové standardy pro vyprávění her s nelineárním dějem. Hra kromě epického příběhu nabízí i originální brutální bojový systém, který spojuje taktické prvky s dynamickou akcí v jedinečný celek. Nový, moderní herní engine, umožňující jak nádherné vizuální zpracování, tak sofistikované herní mechanismy. Dech beroucí příběh, dynamický bojový systém, nádherná grafika i všechno to ostatní, co dělalo z původního Zaklínače tak skvělou hru, je teď ještě umocněno modernější a propracovanější technologií.

Zaklínač 2: Vrahové králů pro platformu Xbox 360® bude k dispozici v profesionální české verzi za skvělou cenu 1199,- Kč/ 48,99€.