Zavřít reklamu

Zahraje si Zaklínače Henry Cavill známý jako Superman?

Herec Henry Cavill potvrdil zájem o roli Geralta v seriálu Zaklínač.

8. 8. 2018     Zdroj

O tom, že Netflix pracuje již nějakou dobu na novém seriálu ze světa Zaklínače, jsme vás již informovali. Nyní se objevila další informace o možném obsazení. A to rovnou v té nejočekávanější roli. Zatím totiž nepadlo oficiálně žádné jméno a není jasné, kdo se zhostí role samotného Geralta. Je tu však někdo, kdo má velký zájem si tuto postavu střihnout. Je jím Henry Cavill, kterého můžeme znát, díky roli Supermana v DC filmech.

Henry Cavill jako Geralt?

Toho prý zaujala sága o Geraltovi, a to díky hře Zaklínač 3: Divoký hon. Sám potvrdil, že ji dohrál již podruhé a velmi jej baví. Dokonce prý rozečetl i knižní ságu, aby měl širší podvědomí o postavách a světě Zaklínače.

V rozhovoru pro IGN Cavill jasně řekl, že by si roli rád zahrál. Otázkou zůstává, zda o to budou mít zájem i tvůrci seriálu. Scénáristka Lauren S. Hissrich občas vypustí nějakou informaci na svém Twitteru, ale ohledně obsazení zatím nepadlo ani slovo. Záleží na tom, zda je již seriál ve fázi, kdy by měl začít hledat herce. Zatím víme, že k některým epizodám je již hotový scénář.

Seriál zatím nemá jasné datum vydání, ale počítá se s ním až na rok 2020. Netflix plánuje, že první řada bude mít osm epizod. Zřejmě záleží na tom, jaký úspěch bude seriál mít. Líbil by se vám Henry Cavill v roli neohroženého zaklínače Geralta?