Zavřít reklamu

Zabavte se doma s chytrou domácnosti! Pár tipů na smart vychytávky

Komerční sdělení

9. 3. 2021    

VOCOlinc

Komerční sdělení: Teprve po chytrých produktech pokukujete, nebo dávno ovládáte svoji domácnost hlasovými pokyny? Tady jsou 3 tipy na smart kousky, které byste si neměli nechat ujít.

1) Provoňte domácnost chytrým HomeKit difuzérem

Hlasem ovládatelný difuzér VOCOlinc Flowerbud je originální vychytávka pro každého jablíčkáře, který chce chytře provonět svůj byt či třeba kancelář. Difuzér vypouští chladivou mlhu a rozptýlí během pár minut nakapanou vůni po celé místnosti. Značka VOCOlinc se na chytrou úpravu vzduchu specializuje a v jejich sortimentu najdete taky objemnější zvlhčovač vzduchu VOCOlinc MistFlow VH1 a čističku vzduchu VAP1.

VOCOlinc Flowerbud

2) Smart zásuvky nachytří jakýkoli klasický spotřebič a změří spotřebu

Měřte spotřebu energie, ovládejte svoji domácnost na dálku nebo hlasem přes Siri, Alexu a Google Assistanta. Doporučujeme jich pořídit hned několik! Zásuvky jsou základním kamenem chytré domácnosti a jejich používání je velmi intuitivní. Preferujete verzi s USB porty nebo jednoduchou kompaktní zásuvku? Na VOCOlinc.cz najdete obojí.

VOCOlinc smart zásuvky

3) Smart HomeKit kamera již brzy skladem

HomeKit Indoor Camera VC1 se stane dalším gadgetem v rámci zabezpečení chytré domácnosti. Detekuje sebemenší pohyb, o kterém umí zaslat oznámení a zašifrované záznamy následně ukládá přímo do bezpečí vašeho iCloudu. Služba HomeKit Secure Video navíc kromě rozlišení zvířat, osob a aut umí rozeznat také obličeje otagované v iOS aplikaci Fotky, takže vám může oznámit kdy konkrétní člen rodiny přijde domů. Jaké automatizace s ní vymyslíte je na vás!

VOCOlinc VC1

Komentáře nejsou povoleny.