Zavřít reklamu

Xiaomi představilo nástupce nejprodávanějšího vysavače. Opět láká na nízkou cenu

Komerční sdělení

1. 3. 2022    

Xiaomi má na trhu s robotickými vysavači výsadní postavení, za což vděčí především modelu Vacuum Mop Pro, který i v Česku patří k těm absolutně nejprodávanějším kouskům. Nyní Xiaomi představuje jeho druhou generaci a kupodivu jde rovnou o čtyři modely, které se liší výbavou a samozřejmě i cenou. Nejlevnější z nich ale začíná už na ceně 5 790 Kč.

Nabídka nových vysavačů Xiaomi je skutečně rozmanitá, vybírat můžete konkrétně mezi modely Mi Robot Vacuum-Mop 2, Vacuum-Mop 2 Lite, Vacuum-Mop 2 Pro a Vacuum-Mop 2 Ultra. Hlavní rozdíl spočívá zejména ve způsobu navigace v prostoru, kdy první dva zmíněné modely využívají technologii VSLAM, zatímco modely s přídomky Pro a Ultra sází na přesnější LDS, tedy laserovou technologii. Dále se jednotlivé modely liší sacím výkonem, kapacitou baterie, velikostí nádob na prach a vodu – všechny modely totiž podporují kromě sání i vytírání podlah.

Xiaomi umí vždy zaujmout skvělým poměrem mezi cenou a výkonem a jinak tomu není ani v případě nové generace vysavačů. Nejlevnější Vacuum-Mop 2 Lite vychází na zajímavých 5 790 Kč, jeho o něco lepší sourozenec Vacuum-Mop 2 vyjde na 7 590 Kč. Vyšší modely lákající na laserovou navigaci mají cenovky posazené ještě o něco výš – Vacuum-Mop 2 Pro stojí 10 490 Kč a nejvybavenější Vacuum-Mop 2 Ultra vás vyjde na 12 490 Kč.