Zavřít reklamu

Xbox Games With Gold nabízí v červenci WRC 8, Saints Row 2 a další

Hlavní hrou v červencovém Xbox Games With Gold je WRC 8.

26. 6. 2020     Zdroj

Games with Gold xbox

Microsoft oznámil další várku her, které hráči obdrží v rámci předplatného Xbox Games With Gold. Tradičně se můžeme těšit na čtyři hry – dvě určené pro Xbox One a dvě z Xboxu 360. Hlavní hrou tohoto měsíce je závodní hra WRC 8 FIA World Rally Championship. Dalšími hrami jsou pak Dunk Lords, Sainsts Row 2 a Juju.

WRC 8 FIA World Rally Championship si budete moct přidat do své knihovny od 1. do 31. července. Nedávno se v Xbox Games With Gold objevila hra V-Rally 4. Za WRC 8 stojí identické studio, takže si můžete udělat dobrý obrázek toho, jak se vývojáři z Kylotonnu posunují dopředu. Můžeme prozradit, že posun je to obrovský a WRC 8 byl při vydání přijat kladně a dalo by se říct, že se jedná o první titul z WRC série, který se kvalitami může rovnat s konkurenčním Dirt Rally. Hlavní výhoda WRC 8 je určitě licence šampionátu WRC a podařená kariéra.

Druhá Xbox One hra Dunk Lords bude dostupná od 16. července do 15. srpna. Těšit se můžete na arkádový basketbal, ve kterém se na hřišti utkají čtyři hráči rozdělený po dvou. Nejedná se o žádnou realistickou hru, naopak se ve hře dočkáte velkého množství vylepšení, schopností a speciálních pohybů. K dispozici je 20 hráčů, kteří se liší schopnostmi a 15 různých oblastí, kde budete hrát basketbal.

Saints Row 2 bude k dispozici od 1. do 15. července. Jednoduše by se tato hra dala popsat jako šílenější GTA. Těšit se můžete na otevřený svět, plno vtipných situací, netradičních úkolů a pořádného řádění v ulicích. Poslední hrou, která bude dostupná v Xbox Games With Gold, je Juju. K dispozici ke stažení bude od 16. do 31. července. Jedná se o plošinovku s kreslenou grafikou, ve které ovládáte pandu se jménem Juju. Zajímavostí je, že za hrou stojí studio Flying Wild Hog, které se následně proslavilo krvavými střílečkami Shadow Warrior.