Zavřít reklamu

X-Menů letos dorazí mnohem méně

Foxům se příliš nedaří naplnit vizi ohledně filmů s X-Meny.

4. 4. 2018    

Ačkoliv jsme již informovali o tom, že letos dorazí další pokračování velmi slušné série X-Men, tak vás nyní zklameme. Film X-Men: Dark Phoenix byl totiž nakonec odložen. Jeho původní datum bylo stanoveno na letošního 2. listopadu. Foxové se však rozhodli snímek přesunout, a to na 14. února 2019. Na svátek zamilovaných je to téma jako vyšité. Důvody nejsou známé, ale spíše bychom v tom viděli pouze strategické kroky.

Následně byl pro letošní rok v přípravě snímek X-Men: The New Mutants. Původně se film měl objevit už 13. dubna, následně byl posunut na 22. února 2019. Nyní Foxové potvrdili, že se film podívá na stříbrná plátna až 2. srpna 2019. Důvod odložení je prostý, dle studia nebyl dostatečně strašidelný. Zde čicháme větší průšvih. Spíše to vypadá, že film zdaleka nesplnil očekávání producentů a bude se přetáčet.

Jediný letošní film ze stáje Foxů a tématikou X-Men tak bude Deadpool 2. Ten dorazí 17. května a nemělo by dojít k žádným potížím. Uvidíme, zda dvojka naplní očekávání. S největší pravděpodobností budou snímky The New Mutants a Dark Phoenix posledními ze stáje FOX. Další snímky těchto mutantů budou v režii Marvelu, který díky Disney opět získá práva.