Zavřít reklamu

WWE 2K Battlegrounds představuje herní módy

Netradičně vypadající wrestling nabídne směs klasiky a experimentu

13. 8. 2020     Zdroj

Po fiasku jménem WWE 2K20 si původní vývojáři z Visual Concepts dávají na rok oraz a soustřeďují všechnu energii k vyvinutí plnohodnotného pokračování pro příští rok. Letos místo klasického dílu dorazí na první pohled zjednodušené Battlegrounds od Mad Dog Games. To ovšem teď v novém videu překvapuje početnou nabídkou herních módů.

Na ctižádostivé wrestlery v připravované hře čeká kromě klasického multiplayeru v různém počtu osob i několik unikátních záležitostí. V kampani se tentokrát namísto tvoření vlastního wrestlera vžijeme do kůže jednoho ze sedmi připravených zápasníků a zápasnic. Během cesty kolem světa budeme odemykat superhvězdy a přitom tvořit zcela novou sestavu vlastního wrestlerského šampionátu.

Battlegrounds navíc stylizuje i vyprávění. Všechny cut scény budou prezentovány formou komiksových panelů. Klasická, pahorkatá cesta s vlastním vytvořeným zápasníkem na vrchol se přesouvá do Battleground Challenge modu. Zdá se, že jindy důležitá součást kariérní kampaně tentokrát ustupuje do pozadí za pečlivě budovaný příběh v kampani.

Nejnáročnějším testem bojovnické finesy se má ovšem stát King of the Battleground. V něm bude do ringu přicházet postupně osm hráčů, kteří se budou snažit sebe navzájem vyhodit ven. Má jít o nekonečnou záležitost, kde půjde o zlepšení osobního skóre a setrvání na čtvercovém bojovém poli co nejdéle.

To, co Battlegrounds chybí v realističnosti, dohání stylovostí a návykem vést věci do absurdna. Jak dopadne vítaná odbočka v léta se neměnící sérii se dozvíme 18. září, kdy hra dorazí na PC, Stadii, Playstation 4, Xbox One a Switch.