Zavřít reklamu

World of Tanks Blitz obohatí pětice československých tanků

Ve hře již nyní.

26. 2. 2021     Zdroj

World of Tanks Blitz - dva tanky

Mobilní obdoba populárního World of Tanks se v novém updatu dočkala příjezdu pěti nových tanků československé výroby. Naše národní stopa je součástí updatu 7.7, který by měl ve hře již aktivní. Tanky jsou součástí evropského technologického stromu a pohybují se v rozmezí mezi tiery šest až deset.

Československá vozidla se přidávají ke švédským a italským tankům jako dostupné po odemknutí tieru V Strv m/42. Stroje se mají vyznačovat charakteristikcou dynamičností a manévrovatelností. Dvě z novinek nabídnou těžké zbraně s vysokou mírou prorážlivosti a velkým poškozením při zásahu, zbylé tři si vás získají implementovaným samonabíjecím systémem. A o jaké tanky vlastně jde? Do hry dorazí Škoda T 25 (Tier VI), Konštrukta T-34/100 (Tier VII), TVP VTU Koncept (Tier VIII), Škoda T 50 (Tier IX) a TVP 50/51 (Tier X).

Vývojáři považují přidání československých tanků jako důležité pro spokojenost jejich evropské komunity. S každým novým strojem podle produktového šéfa Andreje Rjabolova přichází nové výzvy v objevování slabých míst a taktických výhod. Komunita World of Tanks Blitz se nyní kromě vyzkoušení československé pětice může těšit na nadcházející událost Colleseum, jež zasadí bitvy tanků do arén inspirovaných gladiátorskými kláními.