Zavřít reklamu

Western Digital odpovídá na nejčastější dotazy k hráčské řadě WD_Black

Interview s marketingovým manažerem společnosti Western Digital

10. 12. 2021    

Společnost Western Digital před několika lety představila svoji produktovou řadu WD_Black určenou pro hráče. Produkty z této řady si vzápětí získaly velkou oblibu v hráčské komunitě, která tuto produktovou řadu začala vnímat jako samostatnou značku herních produktů. Marketingový manažer společnosti Western Digital, Ruben Dennenwaldt, proto odpověděl na několik zásadních otázek.

Je WD_Black vnímán hráčskou komunitou již jako nová značka?

Snažíme se o to a jde nám to. Kdekoli představíme produkty WD_Black jako samostatnou značku herních produktů, jsme mezi hráči dobře přijati a máme na produkty WD_Black pozitivní ohlasy. Stále ale pokračujeme v budování povědomí o značce a šíři jejích produktů. Jsme vždy rádi, když nám hráči poskytují o našich produktech zpětnou vazbu a ceníme si jejich názorů.

Je SSD disk WD_BLACK SN850 NVMe doporučován pro dodatečné rozšíření interní paměti u konzolí PS5?

Ano, všechny modely SSD disku WD_BLACK SN850 NVMe ve variantě s chladičem (500 GB/1 TB/2 TB) splňují dané požadavkyspolečnosti Sony a je oficiálně potvrzeno, že tyto disky spoluprací s konzolemi PlayStation 5 a jsou kompatibilní se slotem M2. Jen jednu poznámku. Pro PlayStation 5 je vyžadována verze softwaru 21.02-04.00.00 a vyšší. Je důležité, že dokážeme splnit požadavky na výkon a nabízet SSD s dobrým řízením teplot při zahřívání pomocí integrovaného chladiče, a zajistit tak ten nejlepší zážitek z hraní her.

Jaké další možnosti nabízí SSD disk WD_Black SN850 NVMe? Je možné jej využít pro upgrade herní sestavy?

Rozhodně ano, WD_BLACK SN850 NVMe SSD umožňuje vylepšit herní stroj, ať už je to PC nebo konzole. K dostání je v kapacitách až 2 TB, což zajistí dostatek prostoru pro uložení oblíbených her a pro pořízení her nových. Disk využívá technologii 3D NAND, která zajišťuje spolehlivost a odolnost, které jsou potřeba pro nepřetržitý výkon na profesionální úrovni. Skvělé rychlosti čtení a zápisu dat (7 000 MB/s čtení, 5 300 MB/s zápis) umožňují plynulé hraní a poskytují rozhodující výhodu nad soupeři ve hře.

Jaké jsou hlavní rozdíly mezi SSD disky WD_Black SN850 NVMe a WD_Black SN750 SE NVMe?

Ten druhý jmenovaný disk, WD_BLACK SN750 SE, je na trhu proto, aby umožnil větší dostupnost technologie PCIe Gen4 mezi hráči her, kteří svůj počítač využívají nejen k hraní, ale také ke každodenní práci. Pokud chcete těžit z výhod technologie PCIe Gen4, pak je WD_BLACK SN750 SE dobrou volbou pro upgrade vašeho počítače, a zajistí požadovaný nárůst úložné kapacity a výkonu. Naproti tomu WD_BLACK SN850 NVMe SSD je určen pro hráče s profesionálními ambicemi, kteří chtějí ten nejvyšší možný nárůst výkonu. Oba tyto SSD disky poskytnou vašemu počítači nebo notebooku přednosti technologie PCIe® Gen4 a nebudete muset čekat, až se hry nové generace načtou a spustí. Jak bylo uvedeno výše, disk dosahuje neuvěřitelných rychlostí čtení i zápisu, takže naskočíte do hry rychleji. Disk navíc dosahuje hodnot 1 000 000 IOPS (vstupně-výstupních operací) pro plynulý zážitek při hraní her s vysokou rychlostí odpovědi systému a potřebným výkonem.

Jaký je osobně váš nejoblíbenější produkt WD_Black a proč?

Jsem velkým fanouškem externího SSD disku WD_Black D30. Skvělý, štíhlý design disku, který vypadá tak skvěle vedle mých konzolí PS5 a XBOX Series X. Disk poskytuje jedinečný výkon a bezproblémové připojení, přináší 2 TB úložné kapacity pro sbírku mých her a záznamů jedinečných okamžiků při hraní.

Jaké novinky může herní komunit očekávat v roce 2022? Uvedete na trh nové produkty WD_Black?

Zatím nemohu zveřejnit žádné detailní informace o nových produktech, ale mohu potvrdit, že rok 2022 bude pro značku WD_Black rokem zajímavým. Máme naplánováno několik novinek, které dále rozšíří produktové portfolio a nabídnou nová jedinečná řešení pro všechny hráče.

Komentáře nejsou povoleny.