Zavřít reklamu

Wargaming oznámil Pagan Online, jako konkurenta Diablu

Diablo dostane silného konkurenta. Bude jím Pagan Online.

9. 11. 2018     Zdroj

Zatímco Blizzard musí nyní aktivně hasit vášeň svých fanoušků, kterým se rozhodně nelíbilo oznámení Diablo: Immortal pro mobilní telefony, tak Wargaming si mezitím v klidu oznamuje silného konkurenta. Tím bude Pagan Online, který vypadá velmi slibně a měl by dorazit již v příštím roce.

Pagan Online vypadá velmi slibně

Stejně jako v případě zmíněného Diabla se jedná o izometrické RPG, které hráče dostane do role bojovníka, který se bude muset prosekat hordami nepřátel, démony a dalšími starověkými bohy. Autoři sáhli po poněkud netradiční předkřesťanské mytologii. Vývoj má na starosti srbské studio Mad Head Games, kteří patří k tomu málo, co se na Balkáně v rámci studií urodilo.

Hra bude stavěná na mnoha bitvách, ale nebudou chybět ani dodatečné režimy. Obsah by měl být neustále aktualizován a budou zde i jakési další epizody, které jsou nazvané jako Battle Chapters. Přídomek online tak neznamená výhradně hru v multiplayerovém režimu.

Je trochu škoda, že jsme toho zatím moc neviděli. Autoři sice spustili oficiální stránku, ale chybí nám tu nějaký ten gameplay, který by podtrhnul kvality titulu. Jak ale napovídají obrázky, tak půjde o poněkud komiksově laděnou stylizaci a hra tak bude mít svou vlastní identitu. Zatím se dá hlásit do uzavřených testů. Pagan Online by měl dorazit v příštím roce, a to výhradně pro PC platformu. Konzolové verze bohužel nejsou v plánu.