Zavřít reklamu

Vyvíjí se Horizon Zero Dawn 2, God of War 2 a další detaily o PS5

Sony pracuje na svých klíčových titulech i pro další generaci.

16. 4. 2019     Zdroj

Internet začínají naplňovat různé informace, zkazky a zvěsti, které se začínají objevovat kolem nové konzole. PlayStation 5 bude zkrátka zajímavý stroj, který nám nabídne hry v pořádně vysokém rozlišení s kvalitním zvukem atd. Kromě toho se však objevily informace i o prvních hrách, které by měly konzoli podpořit.

PlayStation 5 na startu nabídne hodně

Asi nikoho nepřekvapí, že Guerilla Games má pracovat na titulu Horizon Zero Dawn 2. Ten vyjde prý vyjde až v roce 2021. Máme však být šokováni tím, jak bude vypadat. Kromě toho se v Santa Monica tvoří God of War 2, což se dalo předpokládat. Údajně jsou pak ve vývoji další tři nové velké hry a také Gran Turismo 7.

Zajímavé pak je, že se hovoří o tom, že by mělo dojít na remastery her The Last of Us Part II, Ghost of Tsushima a možná i Death Stranding. Od dalších vývojářů má dorazit Harry Potter, Battlefield: Bad Company 3 a nový Assassins Creed. Hovoří se o šokující časové exkluzivitě pro Grand Theft Auto VI.

Konzole, jak bylo zmíněno v předešlém článku vyjde v příštím roce. Cena se odhaduje na 500 dolarů. Vyjde buď v březnu či listopadu 2020 podle situace na trhu. Zajímavá je i zmínka o paměti RAM. O té Mark Cerny zatím nemluvil, ale anonymní zdroj udává, že to má být až 32 GB.