Zavřít reklamu

Využijte bleskurychlý nákup. Herní příslušenství teď pořídíte za super ceny

Komerční sdělení

4. 11. 2020    

Nakupujte bezpečně a ještě se slevou. Mobil Pohotovost zajišťuje na všech svých prodejnách bleskurychlý výdej objednávek. A aktuálně nabízí lákavé slevy na celou řadu produktů.

Přinášíme vám tip na akce týdne. Z herního příslušenství je ve slevě například ovladač Xbox One, který snadno připojíte i k PC, a to za cenu 1 290 Kč (původně 1 590 korun). V nabídce jsou také herní sluchátka Genesis Radon 720 za 640 Kč (původně 969 korun). Za jednu z nejlepších cen – 12 990 Kč – teď pořídíte herní smarptohne OnePlus Nord. A skutečně výhodně vychází také oblíbená bezdrátová sluchátka Honor Choice Earbuds, která mohou být vaše za 749 Kč (původně 999 korun). Další akce najdete na mp.cz.

Bezpečné nakupování je prioritou

Všechny prodejny Mobil Pohotovosti jsou vám k dispozici jako výdejní místa. Objednávky jsou připraveny do 30 minut, jejich výdej je extrémně rychlý a prakticky bezkontaktní. Zboží si objednáte na e-shopu mp.cz z pohodlí domova, ale zaplatit za něj můžete až při převzetí na pobočce – hotově nebo kartou.

Pokud se vám nechce cestovat na prodejnu, můžete si nechat zboží zaslat k sobě domů. Mobil Pohotovost nabízí expresní doručení službou Liftago, kdy vám ve vybraných městech doveze objednávku do 1 hodiny. Samozřejmostí je také klasické doručení skrze PPL nebo Českou Poštu do druhého pracovního dne, které při objednávce nad 500 Kč získáváte automaticky zdarma. Více informací se dozvíte na mp.cz.