Zavřít reklamu

Vytukej.cz zahajuje spolupráci s herním pořadem Gamebox

Náš herní portál Vytukej.cz dnes oficiálně oznamuje spolupráci s herním pořadem Gamebox.

24. 9. 2012    

Vážení čtenáři, fanoušci, hráči,

rádi bychom vám představili projekt Gamebox. Oč se jedná? Videomag je herním pořadem, který přináší aktuální herní novinky, recenze, preview a spoustu dalšího. Gamebox aktuálně vychází každý týden v neděli aby pro vás připravil aktuální herní zpravodajství.

Náš herní server Vytukej.cz zahajuje spolupráci s tímto herním pořadem, díky čemuž se můžete těšit na zcela novou sekci věnovanou právě Gameboxu. Více se vám pak přiblíží samotná redakce pořadu a kromě běžných dílů Gameboxu se můžete těšit také na speciální vydání, která jsou věnována Gameplayům z jednotlivých her.

Navíc šéfredaktor Gameboxu, známý též jako Bigajz pro vás připravuje pravidelný Live Stream. Tam můžete sledovat aktuální dění na jeho obrazovce včetně živého komentáře. (Stream najdete na naší stránce vždy vpravo nad nejnovějšími videi).

Bigajzův Live Stream

Aktuálně byl vydán 8. díl pořadu Gamebox ve kterém se můžetě těšit například na preview k zabijácké hře Hitman: Absolution, nové hříčce od studia Rovio, Bad Piggies a na horový Dead Island: Riptide. Také se dočkáte recenze na právě vyšlou předělávku původního Half-Life, Black Mesa.

Sledujte nás pravidelně a nenechte si ujít žádný z pravidelných dílů Gameboxu. Vždy vás budeme informovat o novém vydání.

Gamebox můžete sledovat i na oficiálním FB kanále – https://www.facebook.com/videomagazin