Zavřít reklamu

Vyšlo The Elder Scrolls Online: Summerset

Pro The Elder Scrolls Online vyšlo rozšíření s názvem Summerset.

7. 6. 2018     Zdroj

Bethesda Softworks oznamuje, že vstoupila do prodeje další kapitola ságy The Elder Scrolls Online s názvem Summerset. Hra The Elder Scrolls Online: Summerset vychází pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Nadešel čas na nové dobrodružství ve světě The Elder Scrolls Online! Hráči mají nyní možnost pustit se do prozkoumávání nové zóny – neuvěřitelného ostrova Summerset Isle, který je fanouškům série TES známý z legendární hry The Elder Scrolls: Arena z roku 1994.

Kapitola The Elder Scrolls Online: Summerset přináší obrovskou novou zónu, zcela nové skupiny magických kouzel, rozšířený craftovací systém umožňující výrobu šperků a samozřejmě pokračování epického příběhu ságy. Kapitola Summerset rozšiřuje původní hru o více jak 30 hodin dějové linky a další prémiový obsah a nabídne neuvěřitelné dobrodružství jak ESO veteránům, tak úplným nováčkům.

Hráči The Elder Scrolls Online se dočkali nového obsahu

Pokračujte v epickém příběhu, který započal v roce 2015 s herním dodatkem Orsinium DLC a čelte deadrickému spiknutí, které hrozí zničit celý Tamriel. Na příkaz královny Ayrenn, která otevřela ostrov Summerset pro cizince, se hráči vydají na dobrodružství. Cílem bude připojit se k nechvalně proslulému špehu jménem Razum-dar. Následně se setkat se s mocnými mudrci z věže Crystal Tower, a především bojovat za osud celého Tamrielu. Temné stíny povstávají a šíří se zvěsti o podivných zmizeních. Zkorumpovaný a zkažený vliv je blízko ke zničení společnosti Vznešených Elfů, zatímco se ve stínech formují deadričtí stoupenci.

Kromě standardní verze, která obsahuje dodatek Summerset, bude k dispozici u vybraných prodejců také sběratelská edice The Elder Scrolls Online: Summerset Collector´s Edition. Ta nabídne základní hru, exkluzivní digitální obsah (mount, outfit, atrefakt, mazlíček), 25 cm sošku deadrického prince jménem Mephala, tištěný deník špióna Razum-dar, mapu Summersetu, steelbook, předobjednávkový bonus a mount Nightmare Senche.