Zavřít reklamu

Vyšla hra Sniper: Ghost Warrior 2

Dnes vyšla hra Sniper: Ghost Warrior 2.

15. 3. 2013    

Dnešním dnem, se na pultech obchodů objeví dlouho očekávané pokračování oblíbeného titulu všech nadšených odstřelovačů, Sniper: Ghost Warrior 2, které dokonale pověří vaše odstřelovačské schopnosti.

Pokud si však myslíte, že vám k úspěchu bude stačit jistá ruka a dobré oko, brzy zjistíte, že budete potřebovat mnohem, mnohem víc. Dobrý sniper je nejen zdatným střelcem, ale potřebuje i notnou dávku trpělivosti a měl by být též mistrem kradmého postupu a tiché likvidace nepřátel. Druhý díl veleúspěšné hry je navíc nabitý akcí, takže se můžete těšit i na adrenalinové scény, které vám pořádně zrychlí dech.

Všechna prostředí jsou vytvořena podle skutečných lokací a během své odstřelovačské kariéry se tak dostanete například na Filipíny, do Colorada a Tibetu, ale i do Bosny a Sarajeva. Městská prostředí budou dynamicky střídat džungle a chrámy, v plné kráse se představí i tundra.

Odměnou za spoustu poctivé odstřelovačské práce, při níž je třeba brát v úvahu rychlost a směr větru a vzdálenost od cíle a při které dojde i na nějakou tu amputaci přebytečných končetin, vám bude graficky strhující zážitek a skutečně velká porce zábavy.

Materiálněji zaměření jedinci pak jistě ocení množství věrně zpracovaných zbraní, včetně šesti odstřelovacích a tří útočných pušek a několika těžkých kulometů, speciální výstroj usnadňující tichý pohyb po bojišti, a optiku, která dá nočním směnám zcela jiný rozměr.

Samozřejmostí jsou i režimy pro více hráčů, které jsou zvlášť uzpůsobeny pro boje odstřelovačů a jež budou představovat další náročnou výzvu.

Všechny verze vycházejí na premiéru v limitované edici, v níž jsou dvě bonusová DLC pro multiplayer: postava mariňáka Andersona a odstřelovací puška Vintorez.