Zavřít reklamu

Výrobce monitorů iiyama uvede na trh tři nové modely

Výrobce monitorů iiyama nabídne také nové modely pro letošní herní sezónu.

24. 5. 2018    

Poslední dobou se nám roztrhnul pytel s novinkami ohledně nových monitorů. Výrobce iiyama má také nové kousky k představení. Konkrétně hráčská základna se dočká tří nových kousků ze série G-Master. Oproti konkurenci však nepůjde o nějaké přemrštěně veliké obry za šílené ceny, ale půjde o standardně velké a cenově přijatelné monitory.

Dva z nich patří do série Black Hawk a nabízejí Full HD displej s TN panelem. Obnovovací frekvence bude v obou případech 75 Hz. Co se týče konektorů, tak nabídnou HDMI, DisplayPort a rovněž i postarší VGA. Jeden model nabídne úhlopříčku 24,5 palce, zatímco druhý pak 27 palců.

Trojice dostupných monitorů pro hráče

Poslední z trojice nových monitorů má mít 24,5 palce, nicméně půjde o model z řady Red Eagle. Nabídne Full HD rozlišení, které bude doplněno obnovovací frekvencí 144 Hz. Nenabídne však VGA propojení a stejně jako v případě předchozích dvou se jedná o TN technologii zobrazení. Všechny modely disponují AMD FreeSync. Jsou schopné sloužit i jako USB hub a mají také stereo reproduktory.

Je tedy vidět, že poslední dobou se výrobci předhánějí v tom, kdo nabídne zajímavější portfolio nových monitorů. Iiyama má v plánu nabízet model 24,5 palce Black Hawk za 144 liber (cca 4200 Kč). V případě 27 palcového modelu to bude 188 liber (cca 5500 Kč) a za Red Eagle variantu 220 liber (cca 6400 Kč). Modely by měly být dostupné v nejbližších týdnech.

Zdroj: techpowerup.com