Zavřít reklamu

Vylepšené Nintendo Switch toho nabízí daleko víc, než se původně předpokládalo

Skvělá zpráva pro všechny, kdo se chystají udělat si radost.

13. 8. 2019     Zdroj

Před pár týdny jste se mohli na našem magazínu dočíst o tichém upgradu konzole Nintendo Switch, který spočíval na první pohled jen z nasazení lepší baterie umožňující hrát o pár hodin déle bez nutnosti připojení nabíjecího kabelu. Nyní se však dostaly na světlo světa informace, podle kterých je vylepšení o poznání více. O co se jedná?

Hned na úvod je třeba říci, že žádné revoluční novinky rozhodně nemá smysl čekat. Je totiž jasné, že když už neprosákly “na první dobrou”, ve druhé vlně se objeví jen těžko. Přesto však vylepšení, které Nintendo Switch dostalo, potěší. Užít si totiž budeme moci například displej s vyšší svítivostí, jelikož tento parametr vzrostl z původních 290 nitů na velmi slušných 320 nitů. Zároveň byly upraveny úrovně teploty barev, díky čemuž by tak měl být obraz o poznání realističtější. 

Dalším zajímavým benefitem přepracované konzole je zřejmě přepracovaný chladící systém. Konzole se podle prvotních informací nezahřívá ani zdaleka tak moc, jako její předešlá generace, což je rozhodně potěšující. Jako poslední bylo zatím objeveno přepracované uchycení ovládacích páček, které může souviset právě s přepracovaným chladícím systémem. Ve výsledku se tak Nintendo Switch dostalo vcelku slušné nálože novinek, které zkrátka oceníte.